DJ ERSİN FORUM

Türkiyeni En İyi Paylasım Platformu

AnasayfaSSSAramaKayıt OlÜye ListesiKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

2015 Filmleri Bu Sitede

YazarMesaj
nullsix
tümgeneral
tümgeneral

Erkek

MesajKonu: 2015 Filmleri Bu Sitede   C.tesi Eyl. 26, 2015 10:57 am

2015 Filmleri Bu Sitede

Onlinefilmizledim.net

http://www.onlinefilmizledim.net

Serinin 4.filmi de çekildi ve vizyona girdi. Filmin aksiyon filmi olduğunu zaten devamlı izleyenler biliyorlardır ve merakla beklenen bu film de sizi yine ekran başına kilitleyecektir. Taşıyıcı 4 izle seçeneği ile bu muhteşem hareketli filmi izlemenizi sağlayacaktır. Filmin kahramanı paralı asker olarak hayatını sürdürmektedir. Bir gün karşısına bir teklifle gelirler ve onu seçim yapmak zorunda bırakırlar. Ya parayı veya aşkı tercih etmek zorundadır, filmi indirip izleyin ve bakalım kahramanımız hangisini seçiyor? Diğer bir seri film de Mad Max filmleridir ve bu kez kıyamet sonrası yaşananlar farklı bir dil ile işlenmeye çalışılmış. Mad Max tek part izle demek bu filmi izlerken araya reklam veya fragman gibi filmi yarıda kesecek hiçbir unsurun girmeyeceği demektir. Baştan sona heyecan dolu bu filmi yerinizden kıpırdamadan izleyeceksiniz.

Yabancı fil meraklıları için bu sene çok verimli geçiyor, yıl başından bu yana gösterimine başlanan yabancı filmlerin içinde Yarının Dünyası da var. Baş rol ünlü aktör George Clooney’e verilmiş bu filmde. Frank eskiden dahi çocuk olarak anılan bir adamdır, Casey ise çok akıllı, zeki ve bilime çok merak duyan bir kadındır. Bu ikilinin yolları kesişince de olaylar yaşanmaya başlanır, uzayda var olduğu bilinen bir yaşam alanının gizemlerini ortaya çıkarmak için ikili harekete geçer. Yarının Dünyası izle kaliteli bilim kurgu filmleri örneklerinden biridir.

Kullanıcı profilini gör

2015 Filmleri Bu Sitede
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lütfen yardım ... Katagariler sitede gözükmüo
» Sitede Forum Yerine Konu Nasıl Yapıcam ?
» Sitede RPG Oyun Sİstemi Nasıl Kurabilirim?
» Sitede Kar yağdırma
» Domain Aldım Sorunu Çözene Sitede Moderatörlük Hediye [Çözüldü]